Turbobit Premium Link Generator Listesi 

Turbobit Link Generator - Turbobit Premium Link Generator 2022

Turbobit premium link generator listesi içerisinde bulunan siteler, bu platform üzerinden dosya indirmeyi daha pratik hâle getiriyor. Bilindiği üzere Turbobit sitesinde ücretsiz hesap kullananlara yönelik çeşitli kısıtlamalar mevcut.
Örneğin dosya indirme hızı çok yavaş ve download işlemini farklı programlar üzerinden gerçekleştiremiyorsunuz. Çünkü premium olmayan üyelikler İnternet Download Manager ve buna benzer indirme yöneticilerini desteklemiyor. Bundan dolayı indirmeyi duraklatma, kesilen indirmeyi kaldığı yerden devam ettirme gibi seçenekleriniz bulunmuyor. 

Turbobit Premium link generator site listesi sayesinde indirme hızınızı artırmanız ve daha akıcı bir indirme deneyimi yaşamanız mümkün. Böylelikle artık saatlerce beklemenize gerek kalmayacak. Turbobit’ten dosya indirmek sizin için işkence olmaktan çıkacak! 

İster müzik, yazılım veya kitap arşivi, ister dizi ya da film, isterseniz de oyun… Kısaca bütün dosya türlerini yüksek hızda indirme imkânına kavuşabileceksiniz. 

Turbobit Link Generator Ne işe Yarar? 

Bu siteler, Turbobit’ten aldığınız bir indirme bağlantısını premium linke dönüştürüyor. Böylece o linki kullanarak dosyayı premium hesaba sahipmişsiniz gibi hızlı bir şekilde cihazınıza yükleyebiliyorsunuz. Bu sayede Turbobit premium hesap için boşuna para ödemeniz gerekmiyor. Ücretli hesaba tanınan hızlı indirme hakkından yararlanıyor, üstelik bunu sıfır maliyetle yapıyorsunuz. Saatlik indirme kısıtlamasına da takılmıyorsunuz. 

turbobit premium link generator

İndirme sürecinin maximum performansla gerçekleşmesini sağlayan bu işlem tamamen güvenli ve ücretsiz. Aşağıda, hem bedava hem de en güncel Turbobit link generator siteleri yer alıyor. 

Turbobit Link Generator Siteleri 

Bu siteler, Turbobit platformundan premium hesapların sahip olduğu ayrıcalıklarla dosya indirmeyi mümkün kılıyor. Fakat bazılarında boyut sınırlaması bulunuyor. Örneğin sitelerin bir kısmı en fazla 1 GB indirme limiti sunuyor. 

İlgili siteleri şöyle sıralayabiliriz: 

  • 4shared 

Bu platform da, aynı Turbobit gibi dosya depolama ve paylaşma olanağı tanıyor. Ayrıca Turbobit linkini premium yapma amacıyla da tercih ediliyor. ‘Beklemekten çok sıkıldım.’ diyorsanız, çözümü bu sitede bulabilirsiniz. Edindiğiniz Turbobit premium linkini kullanarak internet bağlantınızın desteklediği en yüksek hızda indirme yapabilirsiniz. 

  • Premium Leech 

Turbobit Premium link generator listesi içinde kendine yer bulan Premium Leech, indirme sınırını bir günde 3 dosya ile sınırlıyor. Öte yandan; nitroflare, keep2share, uplaoded gibi siteler için de premium link oluşturma hizmeti veriyor. 

  • Leech Cloud 

Bu alandaki en verimli sitelerden biri daha. Genel olarak sorunsuz çalışıyor. Fakat nadiren aksaklıklar yaşanabiliyor. ‘Web site offline’ uyarısıyla karşılaşırsanız başka siteleri denemeniz gerekiyor. 

  • My-Debrid 

Sitenin sunduğu Turbobit premium link generatör hizmetinden faydalanabilmek için üye olmanız isteniyor. Platformun Türkçe dil desteği mevcut. 

  • Cbox-TurkDown

Bir Türk sitesi olan Cbox-TurkDown, üyeliksiz olarak işlem yapmıyor. Dolayısıyla önce hesap açmaya ihtiyacınız var. Bu arada Cbox-TurkDown sitesi Rapidgator ve Uploaded premium link generatörü olarak da kullanılabiliyor. 

  • AlemdarLeech Cbox

Siteye kayıt olun. Ana sayfada bulunan Link Checker düğmesine tıklayın. Değiştirilecek linki yazın ve Check Link butonuyla devam edin. Bu kadar basit! 

  • AnyDebrid

155’den fazla dosya barındırıcısını destekleyen AnyDebrid,, dosya boyutuna yönelik sınırlamalar barındırmıyor. İsterseniz 10 GB’lık bir dosya için bile premium bağlantı oluşturabiliyorsunuz. 

  • Debridhub

En iyi Turbobit Premium link generator siteleri içinde adından söz ettiren Debridhub, Turbobit dışında 38 platform için destek sunuyor. Onlardan bazıları; douploads.net, subyshare.com, uptobox.com, uploadev.com, uploaded.net. Sadece yabancı değil, çeşitli Türkçe dosya indirme sitelerindeki bağlantıları da premium linklere dönüştürebiliyor. 

Turbobit Link Generatör Nasıl Kullanılır?

Turbobit link generatör kullanımı son derece basit. Yapmanız gereken tek şey, yukarıdaki sitelerden herhangi birine girerek Turbobit linkinizi ilgili kutucuğa yapıştırmak. ‘Generator’, ‘Download File’ veya ‘Get Link’ tarzında bir buton göreceksiniz. Ona tıklayarak premium indirme linkine ânında sahip olabilirsiniz. İndirme işlemi hemen başlayacak ve dosya, dakikalar içinde yüklenecek.  Kayıt olmanız veya resimdeki güvenlik kodunu girmeniz isteniyorsa bunları da gerçekleştirmelisiniz. Bazı sitelerde indirme öncesi reklamlar gösterilebiliyor. O reklamları atlayarak indirmeyi başlatabilirsiniz. 

Bazı sitelerde IP sınırlaması bulunabiliyor. Örneğin aynı IP adresinden 24 saatte yalnızca 3 defa indirme yapmanıza müsaade ediyorlar. Eğer bir sitedeki günlük kotanızı doldurduysanız farklı bir siteyi deneyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu